Na Wyspie Sobieszewskiej, opodal rezerwatów przyrody stworzyliśmy miejsce idealne dla aktywnego wypoczynku, wśród cudownych lasów, czystych plaż i przyjaznych ludzi.

Jako rodzice, w okresie wakacyjnym zawsze szukaliśmy miejsca przyjaznego rodzinom z dziećmi, takiego w którym dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice odpocząć od  codziennych obowiązków. Wychodzimy z założenia, że ten krótki czas wspólnych wakacji powinien być wyjątkowy – spędzony z dala od codziennego pośpiechu i zgiełku miasta. Cenimy ciszę, spokój, aktywny wypoczynek na łonie natury.

Dlatego zaryzykowaliśmy i postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Wraz z naszymi przyjaciółmi stworzyliśmy takie miejsce na Wyspie Sobieszewskiej. Największą satysfakcją i dowodem na to, że nam się udało jest zadowolenie naszych gości.

Coś O Nas

Inspiracje

Chcieliśmy stworzyć unikalne miejsce do odpoczynku dla osób ceniących komfort, spokój i kontakt z naturą. Szukaliśmy lokalizacji w Trójmieście, jednak z dala od zgiełku nadmorskich kurortów. Na Wyspie Sobieszewskiej, opodal rezerwatów przyrody, znaleźliśmy miejsce idealne dla aktywnego wypoczynku, wśród cudownych lasów, czystych plaż i przyjaznych ludzi.

Zadbaliśmy o to, aby zapewnić naszym Gościom odpoczynek w komfortowych domkach wolnostojących, odpowiednio od siebie oddalonych. Domki posiadają pokój dzienny z aneksem kuchennym, przestronną łazienkę, dwie sypialnie oraz taras.

Lato na Wyspie to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz ich czworonożnym przyjaciołom.